У Харкові лідер антимайдану вважає, що його доводять до самогубства, - адвокат

Київський райсуд Харкова продовжить слухання справи Сергія Юдаєва, якого підозрюють у масових заворушеннях навесні 2014 року
Depo.
3 листопада 2016 11:10
ФОТО: depo.ua
У Харкові лідер антимайдану вважає, що його доводять до самогубства, - адвокат
У Харкові лідер антимайдану вважає, що його доводять до самогубства, - адвокат

Про це в коментарі кореспондентові Depo.Харків сказав адвокат Юдаєва Дмитро Тихоненков.

Він наголосив, що вчора, 2 листопада, Юдаєв заявив відвід судді. За словами адвоката, у підсудного була спроба самогубства, і Юдаєв наполягає на тому, що до самогубства його довели суддя та адвокат, тому він вимагає їхнього відсторонення від процесу.

При цьому адвокат запевнив, що питання продовження або зміни міри запобіжного заходу під час наступного засідання підніматися не буде.

"Міра запобіжного заходу встановлювалася раніше, вона не закінчується. У будь-якому разі сьогодні це питання не підніматиметься", - сказав Тихоненков.

"Це пов’язано з тим, що під заставу вийшов Спартак (один із лідерів харківського антимайдану Спартак Головачев – ред.), с Логвиновим (один із лідерів харківського антимайдану Єгор Логвинов – ред.) була провокація. І журналісти інтуїтивно подумали, що те ж саме буде з Юдаєвим", - зазначив адвокат.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові у середині жовтня суд встановив заставу для Головачева та Логвинова в розмірі 206,7 тис. грн. Головачев наступного дня вийшов на волю. Натомість Логвинов вийшов на волю цього тижня й одразу ж був затриманий на україно-російському кордоні.

Довідка Depo.Харків. Юдаєва затримали 8 квітня 2014 року в Харкові після звільнення будівлі ОДА від сепаратистів. Суд взяв його під варту. Чоловіка підозрюють у масових заворушеннях.

Юдаєв також був одним із організаторів погрому на опозиційному тоді харківському телеканалі "АТН".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків