У Харкові кинули за ґрати фаната терористів

У Харкові засудили чоловіка, який публікував в соцмережах антиукраїнські заклики та пости, а також незаконно зберігав вдома автомат Калашникова АК-74 з патронами
Depo.
22 листопада 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідне рішення Жовтневого районного суду від 16 листопада опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Суд встановив, що засуджений з кінця травня до кінця липня минулого року розміщував на своїй сторінці в соцмережі пости, які, згідно з висновками експертів, пропагували знищення української державності шляхом створення на території України так званої "Новоросії", від'єднання східної частини країни від західної, що могло сприяти загостренню військового конфлікту на Донбасі, дестабілізації ситуації в регіоні і в Україні в цілому.

Крім того, не пізніше червня цього року засуджений нелегально придбав у чоловіка на ім’я Сергій автомат Калашникова АК-74 і 30 патронів до нього. Зброю він приніс додому, сховав спочатку у шафі, а потім переклав під ліжко.

Під час обшуку зброю виявили та вилучили.

Під час досудового розслідування між обвинуваченим та прокурором була укладена угода, відповідно до якої чоловік визнав провину і дав правдиві свідчення.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України, затвердив угоду і призначив узгоджене сторонами покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків