У Харкові керівник області Світлична вручила державні нагороди учасникам АТО

Голова Харківської ОДА Юлі Світлична 11 листопада зустрілася з військовослужбовцями, які несли службу в зоні проведення антитерористичної операції
Depo.
11 листопада 2016 18:17
ФОТО: depo.ua
У Харкові керівник області Світлична вручила державні нагороди учасникам АТО
У Харкові керівник області Світлична вручила державні нагороди учасникам АТО

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА.

"Сьогодні я маю честь за дорученням Президента України Петра Порошенка від усього українського народу вручити вам, захисникам, справжнім героям, харків'янам, державні нагороди. Народ, влада, держава - всі віддають належне тим, хто під кулями, на гарячих рубежах відстоював територіальну цілісність і незалежність нашої країни, нашої улюбленої України", - сказала Світлична.

Вона підкреслила, що лише спільними зусиллями - громадянського суспільства, волонтерів, військових, добровольців і органів влади всіх рівнів - вдалося відновити українську армію і довести всьому світові, що українці - сильний і патріотичний народ.

"Сьогодні Україна продовжує відстоювати незалежність, ми продовжуємо вести боротьбу. Можемо з упевненістю сказати, що завдяки патріотизму та любові до Батьківщини, ми гідно протистоїмо одній з найсильніших у військовому відношенні держав світу2, - додала Світлична.

Керівник області запевнила, що військовослужбовці можуть розраховувати на всебічну підтримку Харківської ОДА.

Світлична вручила чотирьом учасникам АТО медалі "Захиснику Вітчизни". Нагороди отримали солдати Вадим Бабанський, Трохим Важенін, Олександр Харченко та сержант Олександр Хорошилов.

У Харкові керівник області Світлична вручила державні нагороди учасникам АТО - фото 1

У Харкові керівник області Світлична вручила державні нагороди учасникам АТО - фото 2

З отриманням державних нагород учасників АТО привітав військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін. Він зазначив, що військові, які несли службу в зоні проведення антитерористичної операції, є прикладом вірного служіння своєму народу і своїй країні.

Також привітальні слова військовослужбовцям прозвучали від голови Харківської обласної громадської організації "Союз ветеранів АТО", бійця, який захищав Донецький аеропорт, Олександра Сергєєва.

"Зі мною було багато хлопців з різних куточків України. І ми всі робили одну справу - захищали нашу землю. Мені дуже приємно, що серед моїх земляків так багато мужніх воїнів. Я впевнений, що з такими героями Україна буде єдиною, вільною і великою країною", - сказав Сергєєв.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків