ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові іноземний шпигун налагодив підпільний канал зв’язку

У Харкові засудили організатора неконтрольованого каналу міжнародного телефонного зв’язку
Depo.
25 травня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
У Харкові іноземний шпигун налагодив підпільний канал зв’язку
У Харкові іноземний шпигун налагодив підпільний канал зв’язку

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав начальник прес-центру СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Встановлено, що 41-річний іноземець, який зареєстрований у Донецьку, але мешкає у Харкові, протягом грудня 2015 – січня 2016 років надавав послуги міжнародної ІР-телефонії з порушенням встановленого порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Спеціалізоване телекомунікаційне обладнання він розмістив у своєму харківському помешканні. Спецпристрої забезпечували маршрутизацію міжнародного трафіку поза міжнародними центрами комутації (так званий "рефайл"), маскуючи його як звичайні місцеві телефонні розмови та підміняючи оригінальний номер абонента.

Вироком Московського районного суду зловмисника визнано винним за ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України. Його засуджено до одного року позбавлення волі з випробувальним терміном.

Програмно-апаратне телекомунікаційне обладнання (маршрутизатори, сім-банк, ноутбуки тощо), за допомогою якого здійснювалася протиправна діяльність в галузі зв’язку, конфісковане.

У Харкові іноземний шпигун налагодив підпільний канал зв’язку - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків