У Харкові голова ОДА Світлична закликала правоохоронців посилити заходи безпеки

Харківські правоохоронці заявили про потенційну загрозу під час масових заходів
Depo.
3 листопада 2016 20:30
ФОТО: depo.ua
У Харкові голова ОДА Світлична закликала правоохоронців посилити заходи безпеки
У Харкові голова ОДА Світлична закликала правоохоронців посилити заходи безпеки

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, під час координаційної наради голова Харківської ОДА дала доручення керівникам управління Служби безпеки України та Головного управління Національної поліції в Харківській області.

За відомостями ОДА, у першу чергу йшлося про необхідність прийняття всіх необхідних комплексних та скоординованих заходів задля гарантування безпеки населення. Аналіз поточної інформації, яку отримують правоохоронці, свідчить "про намагання окремих безвідповідальних осіб вдатися в листопаді до провокаційних дій".

"Забезпечення порядку на вулицях міста та області й гарантування безпеки населення – це персональна відповідальність силових структур, - відзначила Світлична. – Прошу в ці дні мобілізувати особовий склад та посилити заходи безпеки в регіоні. Харків’яни повинні бути всебічно захищені та впевнені в безпеці".

Учасники координаційної наради доповіли Світличній про готовність забезпечити охорону громадського порядку, життя, здоров’я, честі та гідності мешканців Харківської області. Прийнято рішення звернутися до харків’ян бути уважними та обережними в місцях масового скупчення людей, звертати увагу на підозрілі предмети та залишені без догляду сумки, пакети, коробки в транспорті, магазинах і торгових центрах. Також жителів області просять проявляти пильність у разі, якщо була помічена дивна поведінка сторонніх людей, а також їх намагання потрапити в під'їзди житлових будинків, на горища чи в підвали.

У разі виявлення найменшої небезпеки громадянам радять звертатися на "гарячі" лінії:

- УСБУ в Харківській області за тел.: (057) 700-34-50 або (067) 570-10-77;

- ГУ Національної поліції в Харківській області (057) 705-93-33;

- Прокуратури Харківської області (057) 732-65-55.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків