У Харкові фірма-"прокладка" руками міських комунальників заробить 6 млн грн

У Харкові "прокладка" отримає 6 млн грн за ремонт трамваїв Дніпродзержинська руками міських комунальників
Depo.
8 листопада 2016 09:33
ФОТО: depo.ua
У Харкові фірма-"прокладка" руками міських комунальників заробить 6 млн грн
У Харкові фірма-"прокладка" руками міських комунальників заробить 6 млн грн

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє видання "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

За відомостями видання, КП "Трамвай" Дніпродзержинської міської ради за результатами тендеру замовило ТОВ "Технології електротранспорту" капітальний ремонт трамваїв на 6,22 млн грн. До кінця року мають відремонтувати п’ять трамвайних вагонів Tatra Т-3.

Переможець планує залучити субпідрядника – КП "Салтівське трамвайне депо" Харківської міської ради. Обсяг робіт, які той виконуватиме, та суму перерахувань харківським комунальникам у пропозиції не вказано.

При цьому на заробітну плату ремонтників піде 142 тис. грн – це становить трохи більше 3% від загальної суми контракту. На прибуток фірми заплановано 1,04 млн грн, тобто близько 17%.

Єдиним конкурентом на торгах було ВРМ МКП "Дніпропетровський електротранспорт" із вищою на 0,5% ціною.

Харківська фірма "Технології електротранспорту" зареєстрована в лютому на Павла Авєр’янова з села Михайлівка Первомайського р-ну Харківської області. Людина з такими ПІБ керує ТОВ "Ефективне землеробство" Наталії Дорош і Володимира Капустіна.

Директором підрядника є Павло Ковтуненко. Особа з такими ПІБ володіє ТОВ "Проект ТК" з Анатолієм Заболотним і ТОВ "Віал-Сіко" з Віктором Манжосом.

Манжосу належить один із найбільших гравців на рекламному ринку України – ТОВ "Віал-Медіа". Там його партнерами є Володимир Деркач і Яна Макарець, дружина Максима Макарця, радника мера Харкова Геннадія Кернеса. Також він очолював Департамент територіального контролю Харківської міськради.

Керує "Віал-Медіа" Антон Яцкевич – брат Сергія Яцкевича, відомого як начальник відділу самоврядного контролю за використанням земель Департаменту територіального контролю Харківської міськради (нині прізвище видалено з сайту міськради).

Однаковий телефон та адресу реєстрації з "Віал-Медіа" має ТОВ "РА "Макс" Яни Макарець. Вона з Манжосом також є співвласниками ТОВ "Безпека та розвиток", яким раніше керував сам Максим Макарець.

За даними "ВДЗ", із квітня переможець виграв тендерів на 75,17 млн грн, у тому числі в нинішнього замовника на 4,28 млн грн.

З грудня 2016 року КП "Трамвай" очолює Іван Скакун. На його представленні керівником перший заступник мера Дніпродзержинська (нині Кам’янське) Олександр Плахотник повідомив, що Скакун має профільну освіту, молодий, енергійний і має в запасі багато хороших ідей для блага підприємства.

"Міська влада Дніпродзержинська в свою чергу буде і далі підтримувати "Трамвай". У найближчих планах – ремонт наявного рухомого складу підприємства. Що стосується перспективи, то мер Андрій Бєлоусов зустрічався з представниками європейської корпорації "НЕФКО", з якими обговорив можливість розробки програми, завдяки якій вдасться взяти участь в конкурсі на закупівлю 5-6 нових вагонів для міста", – говорив Плахотник.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків