У Харкові енергетики погрожують відключити більшу кількість електротранспорту

"Харківобленерго" очікує реального погашення заборгованості за спожиту харківськими комунальниками електроенергію
Depo.
29 серпня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі кореспондентові Depo.Харків сказав прес-секретар акціонерної компанії "Харківобленерго" Володимир Скічко.

"Ми чекаємо кілька днів реакції керівництва комунального підприємства "Міськелетротранс", якщо не буде оплати, тобто вирішення питання по суті, не обіцянки, то будуть наступні відключення. Будуть відключення, швидше за все, більшої кількості тягових підстанцій. Відключали шість, а всього їх 45", - сказав Скічко.

Він наголосив, що сьогодні, 29 серпня, АК "Харківобленерго", як і планувала, відновила електропостачання тягових підстанцій, і наземний електричний транспорт Харкова повною мірою вийшов на лінії.

Скічко додав, що на сьогоднішній день немає розуміння, чи будуть погашені борги "Міськелектротранса" за спожиту електроенергію.

Як повідомляв Depo.Харків, 26 серпня робітники кількох комунальних підприємств пікетували адміністративну будівлю акціонерної компанії "Харківобленерго", вимагаючи не відключати КП від електропостачання.

27 серпня компанія "Харківобленерго" знеструмила шість тягових підстанцій, які забезпечують електроенергією наземний міський електротранспорт. У результаті зупинилося 47 тролейбусів і більше 100 трамваїв міста.

Сьогодні, 29 серпня, електропостачання було відновлене.

За відомостями "Харківобленерго", борг КП "Харківводоканал" становить 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків