ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові директор ХЕМЗ проігнорував приписи щодо держтаємниці: Суд виніс рішення

Харківський суд оштрафував директора заводу за порушення законодавства про охорону державної таємниці

Depo.
14 березня 2018 16:46
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду Харкова від 5 березня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 212-2 КУпАП (порушення законодавства про державну таємницю), складений на в.о. директора ДП "Харківський електромеханічний завод".

Згідно матеріалів справи, до Управління СБУ в Харківській області в порушення вимог законодавства не надійшов звіт про стан забезпечення на підприємстві охорони державної таємниці за 2017 рік. Також було встановлено, що на ДП "ХЕМЗ" погоджено ліквідацію режимно-секретного відділу, що мало відбутися до 28 листопада 2017 року. Однак ніякої документації про це також до СБУ не надходило.

Суд визнав в.о. директора ДП "Харківський електромеханічний завод" винним у скоєнні адміністративного правопорушення та оштрафував на 510 грн.

Довідка Depo.Харків. Харківський електромеханічний завод (ХЕМЗ) - одне з найстаріших підприємств електротехнічної промисловості України. Заснований 1888 у Ризі як Російсько-Балтійський електротехнічний завод. 1915 переведений Російським акціонерним товариством "Всеобщая электрическая компания" (ВЭК) до Харкова. Завод випускав електроустаткування для машинобудівної, вугільної та металургійної промисловості.

Основна продукція: комплектні електропроводи для різних галузей промисловості, потужні електричні машини, вибухобезпечні електродвигуни, автоматичні вимикачі, низьковольтна електроапаратура.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook