ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові дешевшають сезонні овочі та меблі

Середні споживчі ціни в Харківській області в червні в порівнянні з травнем не змінилися
Depo.
7 липня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua

Продукти та напої в середньому подорожчали на 0,1%, пише "STATUS QUO", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Найбільш суттєво подорожчали деякі види овочів (з появою продукції нового врожаю). Так, буряк подорожчав майже в 3 рази, картопля і морква майже в 2 рази.

Також стали дорожчими варені ковбаси першого сорту - на 15%,вироби з м'яса - на 13%, риба жива і охолоджена - на 7%, кондитерські вироби з цукру, сіль - на 6%.

При цьому спостерігалося здешевлення деяких видів сезонної плодоовочевої продукції: апельсинів, помідорів, капусти, огірків - на 15,9-64,8%.

Також знизилися ціни на борошномельно-круп'яну продукцію - в межах 3%, цукор і чай - на 4%, морепродукти, рибу морожену, солону і копчену - на 3,2-4,6%, макарони з борошна м'яких сортів - на 4, 8%.

Серед непродовольчих товарів спостерігалося акційна здешевлення деяких видів одягу та взуття - в межах 5%.

Також знизилися ціни на: меблі, окремі види побутової техніки, аудіотехніки, комп'ютерного і телефонного обладнання - в межах 2%, автомобільні паливо і масла - на 0,7%.

Разом з тим подорожчали покриття для підлоги, санітарно-технічне обладнання, керамічна плитка, фарби - на 1,9-3,8%, канцелярські товари - на 7%, легкові автомобілі - на 7,5%.

Серед послуг, що надаються населенню, подорожчали проїзд міським наземним електротранспортом - на 16,2%, проживання в пансіонатах - на 17%, послуги дошкільних закладів - на 11,4%, проїзд міжміським поїздом - на 5,6%.

Більше інформації про цінову ситуацію в області читайте на Харків.depo.ua.