У Харкові депутат придбав квартиру у 37 разів дешевше ринкової ціни

Депутат Харківської облради Олександр Кухар придбав у елітній новобудові квартиру площею 110 кв.м. за 121,7 тисяч гривень

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі" з посиланням на повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, які подав Кухар до НАЗК.

Квартира, яку придбав Кухар, розташована в 17-поверховому житловому комплексі "Ключ" по вул. Мінській, 49 (Саржин Яр). Вартість 1 кв. м. квартири в цій новобудові для депутата облради склала 1 106 грн.

У житловому комплексі "Ключ зараз також продається квартира площею 110 кв. м. за 4,57 млн грн (ринкова вартість 1 кв. м. в ЖК "Ключ складає 41 586 грн). Ринкова вартість цієї квартири в 37,5 разів вища за ціну, яку сплатив депутат.

Крім цього, Кухар у цьому житловому комплексі придбав два машиномісця загальною площею 25 кв. м. за 16 тис. грн.

Кухар придбав квартиру та машиномісця у споживчого кооперативу "Престиж", у якому серед засновників є його родичі – Марина Кухар, Марія Кухар, Наталія Кухар, Ольга Кухар.

Житловий комплекс "Ключ" побудувала будівельна компанія "Авантаж". Серед засновників СК "Престиж" є люди, які працюють в інвестиційно-будівельній компанії "Авантаж" або в фірмах, які входять до корпорації "Авантаж".

Олександр Кухар є сином Василя Кухара, екс-голови Харківського апеляційного господарського суду. Сам Олександр Кухар з 1996 по 2014 роки працював в органах прокуратури. З травня 2010 року по квітень 2013 року працював заступником прокурора Харківської області. З 15 жовтня 2014 року звільнився у зв'язку з виходом на пенсію. Зараз працює адвокатом.

Як повідомляв Depo.Харків, 46-річна харків'янка покінчила життя самогубством через повішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook