У Харкові депутат міськради претендуватиме на посаду голови ОДА

У Харкові бізнесмен і лідер фракції "Самопоміч" в міськраді Тарас Сітенко планує подати документи для участі в конкурсі на посаду голови Харківської ОДА
Depo.
24 вересня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це він заявив в інтерв'ю виданню "Харківський тиждень".

Сітенко вважає, що його кандидатура повністю відповідає вимогам конкурсу. "Конкурс декларується як відкритий і чесний, де в першу чергу важливі професіоналізм і особисті якості, а не свато-кумівські зв'язки та відносини. Я разом з юристами уважно вивчив критерії, які викладені на сайті президента, і переконався, що повністю їм відповідаю, - зазначив лідер фракції "Самопоміч" у міськраді. - У мене є 20-річний досвід створення з нуля і управління великими компаніями з багатомільярдними оборотами. Є й досвід роботи в органах місцевого самоврядування - очолюю постійну комісію з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів в Харківській міськраді".

На його думку, якщо не намагатися щось змінити, то нічого ніколи і не зміниться, і якщо не брати участі в конкурсі, то шансів перемогти в ньому точно не буде. "У конкурсі було обіцяно нові правила і об'єктивність прийняття рішення, так давайте ж як мінімум перевіримо, наскільки дійсність відповідатиме цим обіцянкам" - наголосив Сітенко.

На підтвердження своїх слів депутат навів приклад роботи фракції "Самопоміч" в міськраді, яку він очолює: "Маючи всього 13 депутатів у міськраді, ми змогли багато в чому протистояти неефективному розподілу міського бюджету. На початку 2016-го наша команда добилася зниження тарифів на тепло, які самовільно підняло КП "Харківські теплові мережі". Вдалося зрушити з мертвої точки проблему поборів у школах і дитсадках, збільшити виділення коштів на сферу освіти. Домоглися ми і повернення громаді частини земель, які були незаконно і безкоштовно виділено забудовникам за "кооперативною схемою". Змінилася навіть риторика мера й опонентів в сесійній залі - з нами почали рахуватися, прислухатися і, навіть депутати "Відродження", почали підтримувати наші проекти".

Як повідомляв Depo.Харків, на початку вересня президент України Петро Порошенко оголосив про конкурс на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації. Прийом документів від учасників "губернаторської гонки" завершиться 28 вересня, переможець конкурсу вирішиться 4 жовтня.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків