У Харкові дають шоколадки замість цигарок

Обміняти цигарки на шоколадки можна на "студентських" виходах із метро
Depo.
17 листопада 2016 18:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі харківського екопарку, захід проходить сьогодні, 17 листопада, в рамках Міжнародного дня відмови від куріння.

За відомостями прес-служби, "Концерн АВЕК і Ко" спільно з "Фельдман Екопарк" 17 листопада проводить соціальну акцію "За здоровий спосіб життя!" Харків'яни та гості міста можуть обміняти тютюнові вироби на солодкий подарунок: більше 10 тисяч шоколадок будуть обміняні активістами на цигарки. Особливу увагу організатори акції приділять "студентським" виходам із метро: шоколадку можна обміняти на цигарки біля станцій метро "Університет", "Наукова", "Пушкінська". На думку активістів, саме робота з молоддю щодо відмови від паління може істотно поліпшити здоров'я наших співгромадян в майбутньому.

Увага до формування здорового способу життя - одна з ключових позицій в розумінні соціальної відповідальності бізнесу в ПАТ "Концерн АВЕК і Ко". Звичними для харків'ян стали акції і заходи, спрямовані на залучення молоді до спорту, активного способу життя, відмови від шкідливих звичок. Тільки за останній рік концерн АВЕК підтримав понад два десятки подібних заходів, організував і провів дванадцять власних, крім того така робота постійно проводиться зусиллями "Фельдман Екопарк".

"Здоровий спосіб життя - не порожні для нас слова. Кожний нормальний батько хоче, щоб його діти росли захищеними, - прокоментував акцію "За здоровий спосіб життя" голова правління ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" Андрій Колос. - Організовуючи подібні акції, ми робимо внесок у здоров'я наших дітей. Якщо хоч одна людина в результаті зможе відмовитися від шкідливої звички, значить ми вже перемогли. Хоча, я впевнений, не один, а багато задумаються над необхідністю берегти здоров'я. Цигарки і задоволення - поняття несумісні. Хочете зробити собі щось приємне? Приїжджайте в екопарк, приходьте в галерею АВЕК. Є величезна кількість куди більш приємних і цікавих занять, ніж запалити сигарету", - упевнений Колос.

Довідка Depo.Харків. Щорічно в третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від куріння. Він був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я: у світі 90% смертей від раку легенів, 75% - від хронічного бронхіту і 25% - від ішемічної хвороби серця обумовлені палінням; кожні десять секунд на планеті вмирає один запеклий курець (до 2020 року цей рівень може підвищитися до однієї людини за три секунди); а Україні курить мінімум кожна десята жінка; - завзятими курцями сьогодні можна назвати 50-60% українців (серед деяких категорій громадян ця цифра досягає 95%).

У Харкові дають шоколадки замість цигарок - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків