У Харкові чиновник Кернеса назвав український прапор ганчіркою – ЗМІ

Спеціаліст першої категорії прес-служби КП "Харківводоканал" Микола Іванов назвав державний прапор України "жовто-блакитною ганчіркою"
Depo.
17 листопада 2016 13:53
ФОТО: depo.ua
У Харкові чиновник Кернеса назвав український прапор ганчіркою – ЗМІ
У Харкові чиновник Кернеса назвав український прапор ганчіркою – ЗМІ

Про це повідомляє Depo.Харків із посиланням на УНІАН.

За відомостями видання, такий коментар Микола Іванов написав у Facebook під постом Харківського антикорупційного центру, в якому повідомлялося, у скільки разів комунальне підприємство завищило ціни при закупівлі прапорів.

"Микола не став мовчати і видав те, про що мріють хоча б раз в публічній площині сказати практично всі, хто працює в харківських КП і Харківській міськраді", - написав у коментарі на своїй сторінці в Facebook співробітник антикорупційного центру Євген Лісічкін.

Микола написав наступне (мова оригіналу): "а ниче страшного что речь идет о фирменных флагов, логотип компании и герб города?!?!?!?!? Посмотрите, пожалуйста, сколько они стоят, а не эти ваши желто-блакытни тряпки".

У Харкові чиновник Кернеса назвав український прапор ганчіркою – ЗМІ - фото 1

У Харкові чиновник Кернеса назвав український прапор ганчіркою – ЗМІ - фото 2

У Харкові чиновник Кернеса назвав український прапор ганчіркою – ЗМІ - фото 3

"Я не знаю, як таке можливо в Харкові на третій рік війни з російськими терористами, але, на жаль, це реальність життя в нашому місті", - пише Лісічкін.

Працювати Іванов в КП "Харківводоканал" почав із 2016 року, коли на підприємстві змінився склад прес-служби, після приходу нового директора на підприємство. Очолила прес-службу Олександра Малиновська, яка раніше працювала у прес-службі міськради.

"До речі, Микола з главою прес-служби знаходяться в теплих дружніх відносинах. Ну, а керівник прес-служби відразу видно - вміє підбирати "кадри". Микола взагалі знаходиться в теплих дружніх відносинах, як з багатьма чиновниками міськради, так і з депутатами міськради і облради. Тепер, для тих, хто сумнівався, які настрої панують в КП "Харківводоканал" - можуть переконатися, що дива не буває", - зазначив Лісічкін.

Працівник Антикорупційного центру звертається до депутатів Харківської міськради з проханням, щоб Іванова звільнили від роботи в прес-службі КП "Харківводоканал" і притягнули до кримінальної відповідальності.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків