У Харкові через суд хотіли арештувати належні армії двигуни до танків Т-80У

Харківський суд повернув клопотання про арешт майна представнику прокуратури для усунення неточностей

У Харкові через суд хотіли арештувати на…

Про це йдеться в опублікованій в Реєстрі судових рішень України ухвалі Київського районного суду Харкова від 15 березня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув клопотання слідчого Управління Служби безпеки України в Харківській області про арешт майна в рамках розслідування провадження за ч. 1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Правоохоронці просили накласти арешт на майно, вилучене 5 березня під час обшуку земельної ділянки на вулиці Велика Панасівська, 168 у Харкові. Зокрема, на виявлені 12 частково некомплектних двигунів ГТД-1250 (двигун для танку Т-80У – ред.), танковий бак, 2 воздуховоди до двигунів, 9 підставок для двигунів ГТД-1250, 5 стартерів-генераторів "СГ-18-1С", що знаходиться у дерев'яних ящиках у заводській упаковці.

Крім цього, накласти арешт на вилучені під час обшуку в будівлі за тією ж адресою 100 штук ЗІП-комплектів (запасні частини, інструменти та комплектуючі – ред.) для танкового двигуна, 4 редуктори до двигуна ГТД-1250, 10 коробів приводів із двигуна ГТД-1250, 6 силових турбін з редуктором відбору потужності двигуна ГТД-1250 та інше обладнання до танкової техніки.

У судове засідання ані слідчий, ані власник вилученого не з'явилися, просили письмово суд розглядати клопотання без їхньої участі.

При цьому до канцелярії суду 15 березня 2018 року надійшло дві заяви від заступника командира - начальника зберігання військової частини А3074 (1658-й центр забезпечення бронетанковим майном – ред.), в яких він просить розглянути клопотання про арешт майна, вилученого співробітниками СБУ під час обшуку. Посадовець просив при вирішенні питання повернути зазначене в клопотанні майно військовій частині А3074, у чий власності воно є.

Суд зазначив, що слідчий у клопотаннях не вказав, що власник вилученого є військова частина А3074. Отже, на теперішній час в клопотанні сторони обвинувачення не зазначено фактичних даних щодо осіб, які вважають себе власниками майна. З урахуванням викладеного, дане клопотання про арешт майна підлягає поверненню прокурору для усунення недоліків.

Суд ухвалив клопотання слідчого повернути прокурору та встановити строк в 72 години з моменту отримання копії ухвали для усунення недоліків.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові рятувальники винесли з вогню жінку-інваліда.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme