У Харкові бронзовому призеру Ріо вручили двокімнатну квартиру

У Харкові керівник ОДА Юлія Світлична передала легкоатлету Богдану Бондаренку ключі від двокімнатної квартири
Depo.
11 жовтня 2016 20:47
ФОТО: depo.ua
У Харкові бронзовому призеру Ріо вручили двокімнатну квартиру
У Харкові бронзовому призеру Ріо вручили двокімнатну квартиру

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, урочиста подія відбулася в рамках свята, яке було організовано Харківської ОДА для учасників ХХХІ Літніх Олімпійських ігор.

"Сьогодні передаємо тобі, Богдане, ключі від двокімнатної квартири в Харкові. Ми знаємо, якої праці коштувала твоя "бронза". Ви разом зі своїм тренером - великі молодці. Дякую вам за цей результат, - сказала Світлична. - Спорт, безумовно, загартовує і розвиває особистість. Наші спортсмени - це надія України, саме завдяки вам український прапор піднімається далеко за межами нашої країни. Саме ви змушуєте вставати всю залу, коли звучить гімн нашої держави".

Харківський легкоатлет, який на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро виборов бронзову медаль у стрибках у висоту, зазначив, що нагороді дуже радий, хоча розраховував на медаль іншого ґатунку. "Ця медаль далася дуже важко, але, звичайно, я їй дуже радий. Усе свідоме життя я займаюся спортом і виборюю медалі для мого міста. Хотів би подякувати Харківській облдержадміністрації за підтримку, яка була безцінна при підготовці до Олімпійських ігор, спасибі, що ви нас не забуваєте", - сказав Б.Бондаренко.

Тренер бронзового призера, його батько Віктор Бондаренко зазначив, що з огляду на ситуацію, що склалася, виступ спортсмена вважає хорошим, і подякував усім, хто підтримував учасників Олімпійських ігор.

"Для спортсмена завжди важливо, що його підтримують, за нього вболівають, коли нас зустрічають зі змагань, коли вітають. Нам було дуже приємно, коли ми отримали привітання, ще будучи в Ріо-де-Жанейро", - зауважив В.Бондаренко.

Світлична також повідомила, що ініціюватиме присвоєння Б.Бондаренку звання "Почесний громадянин Харківської області".

Як повідомляв Depo.Харків, 16 серпня легкоатлет Богдан Бондаренко виборов бронзову медаль Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. У секторі стрибків у висоту харків'янин взяв 2,33 м.

Перевершити Бондаренка змогли лише Мутаз Есса Баршим з Катару, який із результатом 2,36 м посів друге місце, і канадець Дерек Друен, який з результатом 2,38 м став олімпійським чемпіоном.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків