У Харкові бізнесмен ховав 40 нелегалів та "кругленьку" суму

У Харкові виявили підприємство, працівникам якого платили зарплатню "у конвертах"
Depo.
23 листопада 2016 13:05
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби ГУ ДФСУ в Харківській області, про це розповів перший заступник начальника облуправління Андрій Бєжанов.

За його словами, під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 212 та ч.1 ст. 172 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції встановили, що одне з харківських підприємств протягом 2015-2016 років ухилилося від сплати податку з доходів фізичних осіб щонайменше на 748,8 тис. грн.

Посадові особи фірми спільно з трьома підприємцями, використовуючи працю близько 40 неоформлених робітників, налагодили масове виробництво жіночого одягу.

"Щоб покрити затрати на оплату праці, підприємці реалізовували необлікований товар за готівкові кошти без відображення проведених операцій по бухгалтерських та податкових обліках", - розповіли в прес-службі.

Під час обшуків податківці виявили та вилучили комп’ютерну техніку, чорнові записи, документацію щодо виплати заробітної плати та готову продукцію. Крім цього були знайдені гроші у сумі 102,3 тис. доларів.

Наразі допитують працівників підприємства. Слідство за даним фактом триває.

У Харкові бізнесмен ховав 40 нелегалів та "кругленьку" суму  - фото 1

У Харкові бізнесмен ховав 40 нелегалів та "кругленьку" суму  - фото 2

У Харкові бізнесмен ховав 40 нелегалів та "кругленьку" суму  - фото 3

У Харкові бізнесмен ховав 40 нелегалів та "кругленьку" суму  - фото 4

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків