У Харкові батько, який зарубав сокирою власного сина, відбувся умовним терміном

Харків'янин вбив власного сина, побоюючись за своє життя

Як передає Depo.Харків, про йдеться в рішенні Харківського районного суду Харківської області від 20 травня 2016 року.

За матеріалами справи, зранку 18 серпня 2015 року 77-річний пенсіонер знаходився вдома разом із сином, який перебував у стані алкогольного сп'яніння. Син вступив з батьком у сварку, погрожуючи йому при цьому фізичною розправою, а потім ліг спати.

Через декілька годин батько вирішив вбити сина. Він взяв в шафі сокиру та пройшов в приміщення літньої кухні, де спав його родич. Чоловік наніс сину два удари лезом сокири в область голови та дві рублені рани в тім'яній і скроневій областях, від яких той помер на місці.

Вбивця вирішив захоронити тіло сина і таким чином приховати сліди свого злочину. За допомогою він звернувся до свого молодшого сина та повідомив йому про вбивство - той не відмовився від прохання батька.

20 серпня 2015 року на території сараю молодший брат викопав яму під могилу для свого родича, але його дії помітили свідки.

На судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, покаявся та пояснив, що між ним та сином були часті сварки, син часто його бив та вимагав гроші. За його словами, так само сталося і в день вбивства.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та призначив йому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. Втім, на підставі ст.ст. 75-76 КК України звільнив чоловіка від відбування покарання з іспитовим строком на три роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook