У Харкові багатодітні сім’ї залишили без посвідчень

Батькам і дітям з багатодітних сімей замість посвідчень тимчасово видаватимуть довідки
Depo.
15 червня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, відповідне рішення було прийняте сьогодні, 15 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, згідно з постановою Кабміну, забезпечення виготовлення бланків посвідчень покладено на Міністерство соціальної політики України, обласні держадміністрації за рахунок державного та відповідних місцевих бюджетів. В останні роки існує дефіцит бланків, і за станом на травень ними не були забезпечені 260 батьків та 900 дітей. Тому, щоб вирішити цю проблему, виконком прийняв рішення про видачу відповідних довідок, поки не буде вирішено питання з фінансуванням придбання бланків посвідчень.

"За пред'явленням довідок, як і посвідчень, батьки і діти з багатодітних сімей мають право на отримання пільг, в тому числі на безкоштовний проїзд. Довідки видаватимуть в районних комітетах у справах сім'ї, молоді та спорту на період не більше одного року після надання батьками пакета документів, що підтверджують статус багатодітної сім'ї", - зазначили в прес-службі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків