ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові авіаторам 8 місяців не платять зарплату (ФОТО)

Робітники Харківського державного авіаційного виробничого підприємства вийшли на акцію протесту через 8-місячну заборгованість із заробітної плати
Depo.
6 квітня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua

Zк передає кореспондент Харків.depo.ua, близько 350 робітників сьогодні о 8.00 зібралися перед головною прохідною підприємства з наміром перекрити проїжджу частину вулиці Сумської.

Голова профспілкової організації Михайло Погорілов закликав учасників акції протесту не привертати до себе уваги та переміститися на територію заводу. Там, за його словами, встановлена звукопідсилювальна апаратура та присутні керівники самого підприємства, Харківської облдержадміністрації та міської ради.

Погорілов протягом майже часу вмовляв людей зайти на територію заводу. Близько 9.00 мітинг з тими ж вимогами розпочався за ворітьми авіазаводу.

В.о. гендиректора Харківського авіазаводу Ігор Сунцов зазначив, що сьогодні, 6 квітня, робітникам виплатять частину заборгованості. За його словами, в цілому заводчанам заборгували більше 43 млн. грн.

У свою чергу заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер наголосив, що частину боргу погасять за рахунок ПДВ, який у другій половині дня мають відшкодувати податківці.