У Харкові арештували помічника судді: Організував схему на 1 млн грн

Харківський суд обрав міри запобіжного заходу трьом підозрюваним у справі про контрабанду сильнодіючих ліків

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в ухвалах Київського райсуду Харкові від 4 вересня.

Суд розглянув клопотання слідчого Управління СБ України в Харківській області про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно фігурантів справи, зокрема, помічника судді Московського районного суду Харкова. Чоловіка підозрюють у скоєнні злочину за с. 15, ч. 2 ст. 210 Кримінального кодексу (закінчений замах на контрабанду).

На обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що в період з 2 серпня по 2 вересня помічник судді, діючи як організатор, за попередньою змовою з двома громадянами намагався перемістити через митний кордон України з приховуванням від митного контролю сильнодіючі лікарські засоби.

Вивчивши аргументи сторін, суд задовольнив клопотання слідчого та обрав помічнику судді міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 днів – до 30 жовтня 2017 року. Суд також визначив підозрюваному заставу в розмірі 400 тис. грн.

Другому підозрюваному у цій справі – інспектору комунального підприємства "МК поводження з відходами" – суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю вийти під заставу у 128 тис. грн. Третьому підозрюваному – приватному підприємцю з Харкова – суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю вийти під заставу у 128 тис. грн.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області на початку вересня правоохоронці припинили діяльність угруповання контрабандистів сильнодіючих ліків. За відомостями СБУ, оперативники спецслужби встановили, що до складу угруповання входили кілька місцевих мешканців, серед яких колишній правоохоронець, а також діючий працівник одного з судів Харківської області.

Підозрювані замовляли сильнодіючі хімічні речовини для виробництва так званих "ліків" в одній із країн Східної Азії, звідки вони надсилалися в Україну поштою. За місцем проживання одного з учасників угруповання ділки організували лабораторію, в якій виготовляли контрафактні ін'єкційні препарати та пігулки під марками відомих іноземних виробників анаболічних стероїдів. За висновками експертів, вартість вилучених препаратів зі цінами "чорного ринку" складає майже 1 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків