У Харкові амністували директора фірми, який підробив документи заради тендеру на 3 млн грн

Директор товариства підробив висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, щоб взяти участь у тендері

Depo.
24 жовтня 2017 12:30
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок порушнику 17 жовтня ухвалив Московський районний суд Харкова.

За даними суду, у лютому 2016 року, відповідно до плану на 2016 рік, комунальний заклад "Харківський міський центр здоров'я" планував провести відкриті торги на закупівлі альбомів для фотографій на суму 3 млн грн.

Обвинувачений, який обіймав посаду директора ТОВ "Експотехсервіс", для участі у тендері підробив висновок санітарно-епідеміологічної експертизи щодо відповідності запропонованого товару встановленим медичним критеріям безпеки. "Документ" він завірив підписом та відтиском печатки ТОВ "Експотехсервіс".

Підроблені папери він надав під час участі в торгах, у яких ТОВ "Експотехсервіс" було оголошено переможцем.

Крім того, у липні 2016 року центр здоров'я знову опублікував оголошення про проведення ще однієї закупівлі альбомів для фотографій вартістю 330 тис. грн. Цього разу підприємство також надало підроблені документи та було оголошене переможцем.

Однак під час перевірки підроблення документів виявили.

Суд кваліфікував дії зловмисника за ч. 1 ст. 366 КК України – складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

19 липня між прокурором та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості та узгоджене покарання у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати керівні посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями юридичних осіб приватного права протягом одного року.

Суд угоду затвердив, однак на підставі того, що обвинувачений має неповнолітнього сина та є інвалідом третьої групи звільнив його від відбування покарання за Законом "Про амністію".

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові судитимуть керівництво підприємства, яке за хабар у 200 тис. грн хотіло продати зупинку.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків