У Харкові АМКУ виявив порушення закону газопостачальними компаніями

Територіальне відділення Антимонопольного комітету розглядає справу про порушення законодавства компаніями "Харківгаз" та "Харківрегіонгаз"
Depo.
21 жовтня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі теруправління АМКУ, під час здійснення державного контролю за дотриманням законодавства відділенням встановлено, що дії ПАТ "Харківгаз", які полягають у проведенні "вхідного контролю" після повірки лічильників газу, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Також співробітники управління встановили, що ТОВ "Харківрегіонгаз" встановило економічно необґрунтовану завищену вартість скрапленого газу у балонах для побутових потреб населення.

Фахівці вважають, що ці дії мають ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого ч. 1 ст. 13, п. 3 ст. 50 Закону "Про захист економічної конкуренції", у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що може призвести до обмеження конкуренції та до ущемлення інтересів споживачів, які б були б неможливими за умов існування значної конкуренції.

Наразі територіальне відділення розглядає справи про ці порушення.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків