ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харківському зоопарку відзначили День слонів

Свято «День слонів» відбулося сьогодні, 20 червня, в Харківському зоопарку
Depo.
20 червня 2015 17:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Харків.depo.ua у прес-службі Харківської міської ради, захід присвячений Всесвітньому дню захисту слонів в зоопарках.

Гості зоосаду сьогодні змогли послухати лекцію про слонів, проблеми їхнього збереження, подивитися святковий концерт-вітання юннатів зоопарку і дитячих художніх колективів.

Також для відвідувачів зоопарку провели вікторину з призами «Все про слонів», веселі ігри для дітей з клоуном, ігровий квест та виставку малюнків «Ми любимо слонів». Протягом усього свята працювала майстерня «Ручний слон», де діти та дорослі з допомогою олівців та фломастерів вчилися малювати слоників.

Протягом усього дня відвідувачі могли ознайомитися з фотовітриною «Дивовижні слони» біля будівлі адміністрації зоопарку.

Довідка. На сьогоднішній день азіатські слони представлені в Україні лише в трьох зоопарках - Харківському, Одеському та Київському. Харківський зоопарк - найстаріший в Україні і перший, в експозиції якого з'явилися азіатські слони (Elephas maximus). Зараз у зоопарку живуть двоє слонів - слониха Тенді і слон Аун Нейн Лей. 7 жовтня 2000 року в Харківський зоопарк з Одеси приїхала дворічна слониха Тенді. Народилася вона 19 липня 1998 в Одеському зоопарку. Це перший слон, який народився в незалежній Україні. 25 квітня 2002 року в рамках «Європейської програми зоопарків зі збереження та розведення рідкісних видів тварин» до Харківського зоопарку прибув самець Аун Нейн Лей, який народився 9 листопада 1997 року у Емменском зоопарку, в Голландії.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua