ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У харківському виші з вікон евакуйовували людей

На базі Української інженерно-педагогічної академії рятувальники провели навчання
Depo.
27 травня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією відділу зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНСУ в Харківській області, навчання пройшли сьогодні, 27 травня.

У навчаннях приймали участь підрозділи пожежно-рятувальної служби Шевченківського району, а також студенти, викладачі та персонал академії.

За легендою навчань, внаслідок надзвичайної ситуації техногенного характеру були зруйновані конструкції першого учбового корпусу, в результаті чого постраждало троє студентів. Силами санітарної дружини була надана перша медична допомога та організована доставка травмованих до медзакладу.

Також в одній із аудиторій корпусу сталася пожежа. Студенти та викладачі, рятуючись від пожежі чекали на допомогу у вікнах будівлі. Рятувальники проводили дії щодо гасіння пожежі та рятування людей.

"У сьогоднішньому заході приймало участь близько 600 студентів та викладачів. Крім того була задіяна спеціалізована пожежно-рятувальна техніка, для наглядної демонстрації дій фахівців служби порятунку під час гасіння пожеж та рятування людей", - розповів перший проректор УІПА Анатолій Тарасюк.

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 1

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 2

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 3

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 4

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 5

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 6

У харківському виші з вікон евакуйовували людей  - фото 7

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків