У "Харківському метрополітені" незадоволені тарифом у 8 грн

Собівартість витрат КП "Харківський метрополітен" не покриває тариф в 8 грн

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на гендиректора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна.

Він заявив, що метрополітен не працює на прибуток.

"Для нас тариф в 5 грн - це фактично вбивство підприємства. При поверненні до колишньої вартості інтервал руху поїздів становитиме від 10 до 11 хвилин і далі буде збільшуватися. Це обумовлено тим, що необхідно забезпечити безпечну роботу метрополітену. На сьогоднішній день собівартість витрат підприємства не покриває навіть тариф в 8 грн. Ця сума не включає в себе всі види робіт, а тільки ті, які необхідні для того, щоб метрополітен існував і перевезення пасажирів було безпечним", - повідомив Стаматін.

За його словами, крім ремонту і техобслуговування рухомого складу, в тариф включена заробітна плата та комунальні витрати.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн, у трамваях і тролейбусах – до 4 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт. Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване 20 лютого.

21 лютого стало відомо, що виконком вніс зміни до рішень щодо встановлення нових тарифів.

Активісти подали до окружного адміністративного суду два клопотання про судовий контроль за виконанням вже прийнятих рішень.

23 лютого мешканці міста вийдуть на акцію протесту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook