У харківському екопарку з’явився великий зелений птах

До харківського екопарку приїхав зелений павич
Depo.
8 листопада 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, така інформація з’явилася на офіційному сайті організації.

За відомостями організації, павич оселився в рамках програми з безкоштовного обміну тваринами між зоопарками. Раніше птахів цієї породи в Регіональному ландшафтному парку не було.

"Особливість зеленого павича - смарагдовий колір оперення. Ці птахи, які в природі живуть в Азії, зустрічаються значно рідше інших своїх родичів. Новачок поки знаходиться на карантині, але вже скоро, після проходження павичем всіх необхідних ветеринарних процедур, відвідувачі зможуть познайомитися з цим красивим птахом. Почуває після переїзду він себе добре, харчується зерновими сумішами, овочами і фруктами", - зазначила заступник директора екопарку Валерія Іващенко. -

Довідка Depo.Харків. Зелений павич мешкає в природі на висоті до 900 м на острові Ява, в Індокитаї, північно-східній Індії, Бангладеші, М'янмі, західній Малайзії, Таїланді і південному Китаї. Значно поступається за чисельністю звичайному павичеві, у другій половині XX століття ареал і чисельність виду значно скоротилися. Зелені павичі легко приживаються в зоопарках і добре уживаються з іншими птахами, проте самці, захищаючи самок, можуть бути агресивними.

У харківському екопарку з’явився великий зелений птах - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків