У харківському екопарку з’явилися найбільші цесарки (ФОТО)

До екопарку приїхали вісім грифових цесарок
Depo.
18 листопада 2016 13:02
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, така інформація розміщена на офіційному сайті екопарку.

За відомостями організації, ці найбільші представники сімейства цесаркових з'явилися в Регіональному ландшафтному парку в рамках програми безкоштовного обміну тваринами між зоопарками.

"Це дуже яскравий і незвичайний птах. Він може похвалитися ліловими, білими, чорними і блискучими кобальтово-синіми кольорами оперення. Своєю назвою грифова цесарка зобов'язана формі голови, на якій відсутнє оперення - вона дуже нагадує голову грифа. Але за характером і уподобаннями в їжі грифові цесарки зовсім не схожі на грифів: люблять овочі та фрукти, зерно", - зазначила заступник директора екопарку з зоотехнічних питань Валерія Іващенко.

Поки що птахи знаходяться на карантині. Відчувають вони себе добре. Як відзначають фахівці, ці птахи прекрасно пристосовуються до різних кліматичних умов.

Довідка Depo.Харків. Грифова цесарка - птах родини цесаркові. Єдиний представник свого роду. В природі грифові цесарки живуть в напівпустельних, порослих чагарником районах Ефіопії, Сомалі та Кенії, до північного сходу Уганди і Танзанії. Тримаються вони найчастіше невеликими зграями на сухих, запилених, порослих чагарником рівнинах. Вага дорослої цесарки - до 1600 гр. Літають цесарки рідко, на 50 - максимум 500 метрів. В сутінки цесарки злітають на акації, де проводять ніч.

У харківському екопарку з’явилися найбільші цесарки (ФОТО) - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків