У харківському екопарку з’явилися найбільші цесарки (ФОТО)

До екопарку приїхали вісім грифових цесарок

Як передає Depo.Харків, така інформація розміщена на офіційному сайті екопарку.

За відомостями організації, ці найбільші представники сімейства цесаркових з'явилися в Регіональному ландшафтному парку в рамках програми безкоштовного обміну тваринами між зоопарками.

"Це дуже яскравий і незвичайний птах. Він може похвалитися ліловими, білими, чорними і блискучими кобальтово-синіми кольорами оперення. Своєю назвою грифова цесарка зобов'язана формі голови, на якій відсутнє оперення - вона дуже нагадує голову грифа. Але за характером і уподобаннями в їжі грифові цесарки зовсім не схожі на грифів: люблять овочі та фрукти, зерно", - зазначила заступник директора екопарку з зоотехнічних питань Валерія Іващенко.

Поки що птахи знаходяться на карантині. Відчувають вони себе добре. Як відзначають фахівці, ці птахи прекрасно пристосовуються до різних кліматичних умов.

Довідка Depo.Харків. Грифова цесарка - птах родини цесаркові. Єдиний представник свого роду. В природі грифові цесарки живуть в напівпустельних, порослих чагарником районах Ефіопії, Сомалі та Кенії, до північного сходу Уганди і Танзанії. Тримаються вони найчастіше невеликими зграями на сухих, запилених, порослих чагарником рівнинах. Вага дорослої цесарки - до 1600 гр. Літають цесарки рідко, на 50 - максимум 500 метрів. В сутінки цесарки злітають на акації, де проводять ніч.

У харківському екопарку з’явилися найбільші цесарки (ФОТО) - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків