У харківському екопарку поповнилася колекція приматів

Ще двоє нових членів з'явилися у сім'ї мавп діан
Depo.
20 жовтня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі екопарку, пара мавп прибула в рамках програми безкоштовного обміну між зоопарками України.

Представники цього дуже рідкісного виду мавп, занесеного до Міжнародної червоної книги як вид, що знаходиться під ризиком зникнення, зараз освоюються в Екопарку, оселившись у вольєрі в приміщенні.

Як відзначають фахівці, діани - це не тільки дуже яскраві і красиві, але і грайливі, активні, доброзичливі і допитливі тварини. "Про характер новачків поки говорити рано, вони звикають до нас, а ми до них. Але співробітники екопарку створили для прибулих мавп всі умови для того, щоб на новому місці їм все сподобалося. І ми сподіваємося, що вони стануть улюбленцями гостей екопарку, - зазначила заступник директора екопарку з зоотехнічних питань Валерія Іващенко. - В раціон новачків входять і каші, і фрукти з овочами, і риба, і м’ясо, і сир, а також вітамінні добавки".

Ще три мавпи діани приїхали в Екопарк кілька місяців тому. Всього ж у Регіональному ландшафтному парку найбільша колекція приматів в Україні - близько 200 мавп різних видів.

У Харківському екопарку поповнилася клекція приматів - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків