У Харківській області розпочинають роботу п’ять опорних шкіл, - ОДА

На Харківщині створення опорних шкіл дозволить учням області максимально реалізувати свій потенціал
Depo.
1 вересня 2016 19:56
ФОТО: depo.ua
У Харківській області розпочинають роботу п’ять опорних шкіл, - ОДА
У Харківській області розпочинають роботу п’ять опорних шкіл, - ОДА

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, сьогодні, 1 вересня, т.в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична побувала у Валківському ліцеї ім. О.С. Масельського, на базі якого було створено опорну школу.

Світлична взяла участь в урочистій лінійці, присвяченій Дню знань, а також ознайомилася з роботою класів, які будуть використовувати в навчанні нове мультимедійне обладнання.

"Валківський ліцей одним з перших у Харківській області виборов право стати опорним закладом і отримати нове сучасне оснащення за рахунок державного бюджету. Для ліцею було закуплено обладнання, якого на даний момент більше немає ніде в області, деякі мультимедійні дошки унікальні для всієї України", - зазначила т.в.о. голови Харківської ОДА.

За її інформацією, в новому навчальному році в Харківській області розпочинають роботу п'ять опорних закладів освіти, ще дві школи готуються до реформування.

"Опорні школи створюються для того, щоб надавати якісні освітні послуги, використовуючи сучасне обладнання. При цьому організовується безперебійний підвіз учнів до шкіл на нових автобусах, на шкільних маршрутах проводяться ремонтні роботи, - зазначила керівник області. - Процес реформування був запущений в цьому році, і ми дуже ефективно пройшли перший етап. Далі будемо працювати в тому ж напрямку, щоб витрачати бюджетні кошти не на утримання будівель шкіл, а на освіту дітей. За підсумками минулого року Харківська область - лідер в сфері освіти серед регіонів України. Я впевнена, що, завдяки реформуванню галузі та зміцненню матеріальної бази установ, ми будемо тримати цю високу планку".

Як зазначила директор Валківського ліцею ім. О.С. Масельського Віра Грєхова, в опорний заклад, крім ліцею, увійшли три філії - гонтів’ярська, міньківська і черемушнянська школи. Учні цих шкіл зможуть використовувати в навчанні матеріально-технічну базу ліцею: їх будуть привозити сюди на факультативні, лабораторні заняття і позакласні заходи.

"Створення на базі ліцею опорного закладу дозволило нам значно поліпшити матеріальну базу. Проведено масштабні ремонтні роботи, придбано меблі, новий шкільний автобус, закуплено мультимедійне обладнання: два лінгафонні кабінети, кабінети фізики, хімії, інформатики, географії, історії. Все обладнання має ліцензоване програмне забезпечення, - розповіла директор ліцею. - Безумовно, це вплине на якість викладання. У нас потужний педагогічний колектив, який має успіхи, і ми впевнені, що тепер вони будуть примножуватися".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків