У Харківській міськраді обшук

Правоохоронці проводять обшуки у приміщенні Харківської міської ради
Depo.
15 вересня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
У Харківській міськраді обшук
У Харківській міськраді обшук

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердив директор Департаменту інформації Харківської міськради Юрій Сидоренко.

Він підтвердив, що обшук зараз триває у приміщенні готелю "Національ" на проспекті Науки, де мешкає Харківський міський голова Геннадій Кернес.

На питання, чи проводиться обшук у приміщенні міськради, Сидоренко сказав: "Так, і у міськраді також".

Як повідомила "Українська правда", сьогодні, 15 вересня, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що в Харкові з самого ранку тривають обшуки у приміщеннях, які належать меру Геннадію Кернесу та матері депутата Добкіна.

"Сьогодні з сьомої ранку в Харкові тривають обшуки, плануються десятки. У місто виїхали 100 співробітників ГПУ і співробітники СБУ", - повідомив він.

"Обшуки відбуваються у зв'язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн", - пояснив він.

"В організації схеми підозрюють керівництво міста. Зайшли з обшуками в Національ до Кернеса (в цьому готелі мешкає Кернес - УП)", - розповів він.

"Також з обшуками прийшли і в будинок, який належить матері Добкіна, але він приїхав показав прописку, а згідно із законом це недоторканне житло народного депутата", - додав генпрокурор.

"Ще один фігурант кримінальної справи чинив опір, виїхав підрозділ Альфи", - додав він.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків