ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харків прибуде авіаборт із пораненими бійцями

До Харківського Військово-медичного клінічного центрі Північного регіону за минулу добу поступили 42 військовослужбовці
Depo.
4 червня 2015 14:34
ФОТО: depo.ua

Як передає Харків.depo.ua, про це повідомив журналістам директор Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Олександр Галацан.

"Всього за добу надійшло 42 людини. У структурі, дійсно, більше поранених, ніж зазвичай. Всього зранку вчорашнього дня до ранку сьогоднішнього дня надійшло 11 поранених, із яких вчора ввечері було троє важких пацієнтів - це важкі вогнепальні поранення голови. Крім того, ще два з важкими вогнепальними пораненнями грудної клітини", - сказав Галацан.

Він зазначив, що решта бійців були госпіталізовані з різного роду хворобами: терапевтичними захворюваннями , загостреннями хронічних тощо.

Галацан наголосив, що всі поранені прооперовані, їх стан стабілізований. Він запевнив, що у військовому шпиталі наявні всі необхідні медикаменти та витратні матеріали, також медзаклад укомплектований всіма підготовленими спеціалістами вузьких профілів.

Керівник Департаменту зауважив, що в Харків має прибути літак із пораненими із зони АТО.

"Очікується авіаборт. Як правило, посадка відбувається на льотному полі авіазаводу, тому що це правильно, це максимально наближений до шпиталю майданчик, це поле може приймати і вертольоти, і відносно невеликого розміру санітарний транспорт. Якщо надійдуть ще поранені, їм буде надана допомога, всі бригади на місці. Очікується борт із пораненими із зони АТО, більше нічого не можу сказати", - наголосив Галацан.

Як повідомляв Харків.depo.ua, волонтери заявляли, що за минулу добу в харківський військовий шпиталь надійшли 27 бійців.