ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ЄС оновили список російських міфів про Україну

У Європейському Союзі доповнили перелік спростувань неправдивої інформації про Україну, яку поширюють російські пропагандисти
Depo.
27 квітня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua

Так, на 26 сторінках у окремих розділах-питаннях надано відповіді за трьома основними напрямами: про кризу в Україні, про Східне партнерство, про Угоду щодо асоціації України та ЄС та зону вільної торгівлі, передає depo.ua з посиланням на документ, опублікованний на офіційному сайті ЄС.

"Немає нічого в Угоді про асоціацію, що може вплинути на інших торговельних партнерів України, зокрема Росію. Всі країни, які підписали угоди про вільну торгівлю з ЄС, можуть вільно підписувати додаткові торговельні угоди з іншими партнерами, за своїм вибором", - йдеться у документі про міф, поширений російськими ЗМІ проти асоціації України з Євросоюзом.

Розділ документу "Чи правда, що ЄС та Захід дестабілізували ситуацію в Україні?", як і у минулорічному звіті, містить докази того, що ЄС не дестабілізує, а навпаки надає допомогу Україні у стабілізації ситуації.

Серед нових розділів: "Хто відповідальний за катастрофу MH-17" та "Хто відповідальний за неідентифіковані поховання на Донбасі". У цих розділах автори звіту закликають до проведення неупереджених розслідувань.

У розділі "Чи був референдум в Криму легітимним" наголошується на тому, що проведення волевиявлення на території АР Крим у березні минулого року є "порушенням конституції Україні" і "проведення так званих референдумів у Луганській та Донецькій областях незаконні та їх результати не будуть визнані".

Порівняно з таким самим звітом, опублікованим минулого року, авторами зазначається зниження актуальності поширення інформації про "київську хунту, яку підтримують західні держави", "перебування при владі в Україні екстремістів".