У ДТП на Харківщині загинули п’ятеро дітей

З початку року в Харківській області сталося 132 ДТП за участю неповнолітніх
Depo.
23 серпня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у відділі безпеки дорожнього руху УПД у Харківській області, внаслідок цих ДТП п’ятеро дітей загинули, 144 отримали травми.

"За статистикою, саме наприкінці серпня та на початку вересня відмічається зростання рівня аварійності за участю дітей, тому правоохоронці надають дітям особливої уваги, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги Правил дорожнього руху та пояснюють, якими бувають наслідки від їх невиконання", - заявили у відділі.

У зв’язку з цим з 20 серпня по 20 вересня на території області проводяться профілактичні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму "Увага! Діти – на дорозі!".

Поліція звернулася до водіїв з проханням виконувати наступні правила безпеки: при переїзді пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, поблизу навчальних закладів, зон відпочинку та при наближенні до груп громадян і особливо дітей, що знаходяться поблизу з проїжджою частиною, будьте особливо обережні.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків