У День міста в "харківському Диснейленді" харків’ян консультуватимуть юристи

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) під час святкування Дня Харкова в парку ім. Горького представить головні напрямки своєї роботи
Depo.
15 серпня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, з 11:00 до 17:00 в "Містечку USAID" будуть представлені проекти та організації, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку, й реалізують проекти безпосередньо в Харкові і області.

Зокрема, в "Містечку USAID" можна буде отримати безкоштовні юридичні консультації з питань звернення до суду, інформаційно-освітні матеріали про судову систему України і дізнатися, якою вона стане після внесення змін до Конституції.

Також можна буде отримати консультацію юриста з захисту трудових прав, перевірити свої знання щодо трудових прав та законності дій роботодавців в тих чи інших ситуаціях.

Крім того, гостям міста розкажуть, як пересічні громадяни можуть брати участь в законотворчому процесі та його моніторингу, як правильно комунікувати з українським парламентом, які питання належать до компетенції Верховної Ради України і конкретного депутата.

Також відвідувачі зможуть дізнатися про ризики, пов'язані з торгівлею людьми, правила безпечної подорожі, легального працевлаштування за кордоном і про допомогу особам, котрі постраждали від торгівлі людьми; отримати консультації з правових питань, пов'язаних з правами людини; проконсультуватися з лікарем-фтизіатром.

Крім того, відомий харків'янин і екскурсовод Максим Розенфельд розповість гостям парку про "Благодійність по-харківськи", можна буде разом скласти карту-інсталяцію "Місто добрих справ".

Молодь зможе дізнатися про судову систему України, про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році, про можливості стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади.

Діти зможуть взяти участь в різних іграх і конкурсах, в тому числі конкурсі "Знайомство з судом", в захоплюючих змаганнях з медіаграмотності, дізнатися, що таке соціальна рівність і як захищати свої права, також для дітей проведуть урок вуличного брейк-дансу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків