У "Батьківщині" називають провокацією спалення харківською молодіжкою партії членських квитків

Демарш у Харкові є провокацією, спрямованою проти "Батьківщини"
Depo.
27 липня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі "Баьківщини", молоді люди, які вчора, 26 липня, в Харкові нібито спалили свої членські квитки "Молодої Батьківщини" не мають ніякого відношення до партії.

"Партія "Батьківщина" і організація "Батьківщина Молода" заявляють, що організатор цієї акції Антон Філіпов був відсторонений від посади виконувача обов’язків голови обласної організації "Батьківщини Молодої" ще 2 червня з формулюванням "за бездіяльність". Ми стверджуємо, що мотиви, зазначені у заяві цієї групи людей, не мають нічого спільного з реальністю. Так само нічого спільного з "Батьківщиною" і "Батьківщиною Молодою" більше не мають люди, які сьогодні вийшли на акцію", - йдеться в повідомленні.

У партії зауважили, що інформація про подію була спочатку розміщена, а потім знята зі сторінки харківської обласної організації "Батьківщина Молода" у Facebook.

"Ми також уповноважені заявити, що сторінка Харківської обласної організації "Батьківщини Молодої" у Фейсбук досі не передана попереднім керівником організації Антоном Філіповим в управління новопризначеного голови. Тому заяви, оприлюднені на цьому ресурсі, на даний момент не є офіційною позицією "Батьківщини Молодої", - підкреслили у "Батьківщині".

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові вчора, 26 липня, близько 100 представників харківської "Батьківщини" на знак протесту проти злиття партії з Опозиційним блоком оголосили сьогодні про вихід з партії та спалили партійні квитки на Площі Конституції.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків