У банку Коломойського думають, що харківські нападники на інкасаторів втікали на вантажівці

Злочинці, які скоїли озброєний напад на інкасаторів у Харківській області, ймовірно, використовували вантажівку
Depo.
22 липня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі ПриватБанку, банкоматні касети, які були викрадені, не могли б вміститися до легкової машини.

Також опубліковані фото подібних касет.

"З інкасаторського авто викрадено 2,4 млн грн в банкоматних касетах. Загалом було викрадено 21 банкоматну касету. Банкоматні касети виглядали так само, як на представлених фотографіях. Вони досить об'ємні. Якщо їх вибудувати одну на одну, то це буде дві колони висотою два метри. Такий об'ємний вантаж неможливо вмістити в легкову машину. Можливо, злочинці використовували вантажівку або позбулися частини викраденого вантажу", - сказано в повідомленні.

Служба безпеки банку звернулася до всіх можливих свідків: "Якщо ви бачили момент перевантаження предметів, схожих на зображені на фотографіях банкоматні касети або знайшли такі касети - повідомте до ПриватБанку або в поліцію. Не намагайтеся відкрити касети самостійно".

У банку Коломойського думають, що харківські нападники на інкасаторів втікали на вантажівці  - фото 1

У банку Коломойського думають, що харківські нападники на інкасаторів втікали на вантажівці  - фото 2

У банку Коломойського думають, що харківські нападники на інкасаторів втікали на вантажівці  - фото 3

Як повідомляв Depo.Харків, напад стався 21 липня близько 11:00.

Встановлено, що інкасаторська машина, яка належала ПриватБанку, зупинилася біля одного з магазинів селища Куп’янськ-Вузловий. У ній знаходилися троє працівників банку (два інкасатори та водій).

Обидва інкасатори вийшли, щоб замінити в банкоматі касети. У цей час двоє невідомих чоловіків, погрожуючи водієві пістолетом, витягнули його з машини, сіли в автівку і зникли.

Через 20 хвилин пусту інкасаторську машину знайшли неподалік від місця події.

За попередніми даними, у машині знаходилися касети для заправки банкоматів з 2,4 млн грн.

Розпочате кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією - ч. 4 ст. 187 (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах, вчинений організованою групою) КК України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків