У аеропорту Харкова через погоду зірвався розклад руху літаків (ФОТО)

Міжнародний аеропорт "Харків" у другій половині дня приймає та відправляє рейси за розкладом

Про це повідомляється на онлайн-табло Міжнародного аеропорту "Харків", передає Depo.Харків.

Згідно відомостей із табло, рейс авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" сполученням Харків – Київ (Бориспіль), що мав відправитися сьогодні, 8 листопада, о 7:05, затриманий на майже 7,5 годин – до 14:25.

Рейс авіакомпанії "Турецькі авіалінії" сполученням Харків – Стамбул, що мав відправитися сьогодні, 8 листопада, о 10:15, затриманий на майже на 4 години - до 14:00.

При цьому також затримано прибуття до Харкова рейсу авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" з Тель-Авіва (мав прибути сьогодні, 8 листопада, о 4:45, очікуваний час прибуття – 13:10), а також рейсу "Турецьких авіаліній" зі Стамбула (мав прибути об 11:05, очікуваний час прибуття – 13:10).

На сайті авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" вказано, що затримка відбулася через несприятливі погодні умови у Харкові. "У зв'язку з несприятливими погодними умовами аеропорту Харків інформуємо про посадку наступного рейсу на запасний аеродром: PS 794 Тель-Авів - Харків від 8 листопада. Запасний аеропорт: Міжнародний Аеропорт Києва Бориспіль", - йдеться в повідомленні.

На сайті авіакомпанії "Турецькі авіалінії" про причини затримки харківського рейсу не повідомляється. Зазначено тільки, що рейс затримується.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 листопада, вранці в Харкові спостерігався незначний туман. Температура повітря становила близько 3 морозу.

Як повідомляв Depo.Харків, проектну пропозицію пам'ятника Героям Небесної Сотні і площі навколо нього представили в Харкові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook