Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)

Жовтневий районний суд Харкова зобов'язав начальника СІЗО міста забезпечити заарештованій екс-нардепу від КПУ Аллі Александровській право на медичну допомогу
Depo.
13 липня 2016 10:22
ФОТО: depo.ua
Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)
Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)

Як передає Depo.Харків, рішення суду від 12 липня опублікував на своїй сторінці в "Фейсбук" адвокат екс-нардепа Олександр Шадрін.

У документі сказано, що 30 червня Александровську оглянув лікар-терапевт. Він призначив ряд досліджень стану здоров'я екс-нардепа і порекомендував їй приймати препарати.

Згідно довідки, яка була видана 30 червня Харківською міською лікарнею швидкої і невідкладної допомоги ім. Мещанінова, на момент огляду Александровська не потребувала невідкладної госпіталізації. Їй було призначене медикаментозне лікування.

Крім того, в умовах СІЗО Александровську оглянули і дали відповідні висновки гастроентеролог, невропатолог, окуліст, ендокринолог, кардіолог і судинний хірург.

Були відібрані необхідні аналізи. Александровська перебувала в стаціонарі медичної частини з 30 червня до 4 липня, після чого була виписана за письмовою заявою.

У той же час повноцінний огляд підозрюваної в умовах СІЗО неможливий. У зв’язку з цим слідчий суддя зобов'язав керівника СІЗО забезпечити Александровській медобстеження згідно рекомендацій від 30 червня.

Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)  - фото 1

Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)  - фото 2

Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)  - фото 3

Як повідомляв Depo.Харків, 30 червня Київський районний суд Харкова за клопотанням прокуратури обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави на два місяці колишньому народному депутату Верховної Ради України ІІІ-VI скликань від КПУ, яка підозрюється у посягання на територіальну цілісність та недоторканність держави і надання неравомірної вигоди службовій особі (ч.2 ст. 110 та ч.3 ст. 369 КК України).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків