Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)

Жовтневий районний суд Харкова зобов'язав начальника СІЗО міста забезпечити заарештованій екс-нардепу від КПУ Аллі Александровській право на медичну допомогу
Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)
Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)

Як передає Depo.Харків, рішення суду від 12 липня опублікував на своїй сторінці в "Фейсбук" адвокат екс-нардепа Олександр Шадрін.

У документі сказано, що 30 червня Александровську оглянув лікар-терапевт. Він призначив ряд досліджень стану здоров'я екс-нардепа і порекомендував їй приймати препарати.

Згідно довідки, яка була видана 30 червня Харківською міською лікарнею швидкої і невідкладної допомоги ім. Мещанінова, на момент огляду Александровська не потребувала невідкладної госпіталізації. Їй було призначене медикаментозне лікування.

Крім того, в умовах СІЗО Александровську оглянули і дали відповідні висновки гастроентеролог, невропатолог, окуліст, ендокринолог, кардіолог і судинний хірург.

Були відібрані необхідні аналізи. Александровська перебувала в стаціонарі медичної частини з 30 червня до 4 липня, після чого була виписана за письмовою заявою.

У той же час повноцінний огляд підозрюваної в умовах СІЗО неможливий. У зв’язку з цим слідчий суддя зобов'язав керівника СІЗО забезпечити Александровській медобстеження згідно рекомендацій від 30 червня.

Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)  - фото 1

Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)  - фото 2

Тюремників головної комуністки Харкова зобов’язали зайнятися її здоров’ям (ДОКУМЕНТ)  - фото 3

Як повідомляв Depo.Харків, 30 червня Київський районний суд Харкова за клопотанням прокуратури обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави на два місяці колишньому народному депутату Верховної Ради України ІІІ-VI скликань від КПУ, яка підозрюється у посягання на територіальну цілісність та недоторканність держави і надання неравомірної вигоди службовій особі (ч.2 ст. 110 та ч.3 ст. 369 КК України).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків