UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Турбоатом" підписав контракт з "Укргідроенерго" на 1,2 млрд грн

Харківські підприємства модернізуватимуть турбіни та генератори Кременчуцької ГЕС

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, контракт на виконання цих робіт промисловці виграли на тендерних торгах, випередивши європейських і китайських конкурентів. У підписанні документа, яке відбулося 14 березня на заводі «Турбоатом», взяли участь прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та голова ОДА Юлія Світлична.

"Нам необхідно модернізувати енергетику. Нам потрібно зробити, щоб Україна стала енергетично незалежною, - підкреслив Гройсман, звертаючись до колективу "Турбоатому". - Це можливо зробити тоді, коли ви будете повністю включені в процес модернізації. Я абсолютно радий тому, що на міжнародному тендері саме ви здобули перемогу. І у нас сьогодні є можливість завантажити ваші потужності".

Світлична зазначила, що хороших результатів вдається досягти, коли органи влади підтримують промисловість. "Для нас це не просто контракт. Це робота, зарплата та впевненість у тому, що харківські підприємства будуть завантажені, - сказала керівник області. - Підписаний контракт на 1,27 млн грн для АТ "Турбоатом" і ДП "Електроважмаш" з модернізації Кременчуцької ГЕС повинен не тільки збільшити обсяги виробництва і прибутковість підприємств, а й підвищити соціальні стандарти для працівників".

Генеральний директор АТ "Турбоатом" Віктор Суботін підкреслив, що в останні роки підприємство працює з прибутком - понад 3 млрд грн за три роки. За цей час "Турбоатом" реалізував продукції на 7 млрд грн.

"У нас є портфель замовлень на найближчі 2 роки - понад 6 млрд грн. Він збалансований - це гідрогенерація, атомні станції, теплова генерація", - зазначив Суботін.

Так, кілька тижнів тому "Турбоатом" уклав контракт на 0,5 млрд грн з атомними станціями країни та буде постачати їм обладнання, аналогічне тому, яке раніше поставляла російська корпорація "Силові машини". Харків'яни розробили власну конструкцію та налагодили виробництво, забравши у промисловців Росії обслуговування атомників України.

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 14 березня, у Харкові із робочим візитом перебуває прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook