ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Цього року не відкриються десятки таборів

29 оздоровчих табори, які знаходяться на території області, не відчиняться в 2015 році через "поганої" води
Depo.
16 квітня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Головні проблеми - погана електрика, відсутність блискавковідводів, автоматичної пожежної сигналізації, несправність вогнегасників і т.д., повідомляє "Городской Дозор", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Наприклад, табір "Ялинка" у Валківському районі точно не запрацює. В той же час є надія, що працюватиме табір "Чайка" обласного училища фізкультури і спорту, який знаходиться у Вовчанському районі.

За словами директора департаменту сім'ї, молоді та спорту ХОДА Віталія Кириленко, влітку в області повинні працювати 703 заклади оздоровлення та відпочинку.

Головний санітарний лікар області Тетяна Колпакова помітила, що в багатьох дитячих таборах є проблеми з якістю води. У кожному четвертому закладі вода не відповідає нормам. Крім СЕС є зауваження і у облуправління ДСНС.

"Для забезпечення безпечного відпочинку дітей до першого заїзду необхідно провести очистку території, ремонт водообслужіванія, перевірити територію на вибухонебезпечні предмети, а також провести пожежний інструктаж з працівниками оздоровчих таборів", - заявив начальник управління контролю ГУ ДСНС в Харківській області Сергій Колосовський.