Три центнери ікри: Харківські прикордонники залишили росіян без делікатесу (ВІДЕО)

Харківські прикордонники затримали біля кордону з Росією автомобіль з ікрою

Як повідомили Depo.Харків у Держприкордонслужбі України (ДПСУ), автомобіль, навантажений ікрою, затримали сьогодні, 10 лютого, на світанку біля кордону з Росією військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

Правопорушення вдалося виявити за попередньо наданою інформацією та за участю оперативних співробітників Східного регіонального управління Держприкордонслужби разом з прикордонниками відділу "Тополі" Харківського загону.

Автомобіль "УАЗ" військовослужбовці зупинили на напрямку російського населеного пункту Новопетрівка та українського Отрадне. Доправити із Росії в Україну товар намагався громадянин України. Усього під час огляду транспортного засобу виявлено 250 кг ікри червоної та 60 ящиків з трьома сотнями банок ікри щуки по 110 грамів кожна.

Правопорушника було затримано, товар та транспортний засіб вилучено і встановленим порядком передано компетентним органам. Його вартість встановить експертиза. Стосовно громадянина України складено адміністративні документи за порушення державного кордону, його подальшу долю вирішить суд.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові назвали ім'я радника Кернеса, який погорів на оборудках із державним лісом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook