Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові

У вас є телефон і при цьому немає власних фоток на фоні місцевих цікавинок? Тоді ми вам підкажемо, у яких місцях краще позбутися такого недоліку

Колесо огляду

Зроблені з висоти кадри завжди виглядають привабливіше, ніж приземлені, бо показують ширшу панораму. З цієї точки зору найвище в Україні Колесо огляду, що працює в парку Горького - ідеальне місце. Конструктори наче спеціально встановили низьку швидкість обертання атракціону, і на висоті 55 метрів можна зробити одразу кілька кадрів із розташованим унизу містом. Власне, парк і без Колеса заповнений фонами: атракціони, фігурки, озеро...

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 1

Логотип «Я люблю Харків»

Місцеві художники спеціально почали створювати «картинки», щоб їх земляки влаштовували там селфі. Саме тому і з'явився на початку вулиці Культури стилізований логотип міста, з написом «Я люблю Харків» (замість «люблю» - сердечко). Оскільки ці слова добре помітні з вулиці Сумської, де розташований Палац одружень, таке селфі може стати першим в історії нової родини.
Керівництво Дзержинського району уже сфотографувалось на фоні логотипу і пообіцяло примножити кількість патріотичних малюнків.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 2

Стадіон «Металіст»

Головна футбольна команда Харкова не надто радує спортивними результатами, але саме завдяки їй публіка може прийти на стадіон і сфоткатись на фоні футболу, трибуни чи - якщо пощастить - провідних спортсменів.
Футболісти, до речі, теж не забувають про селфі на «Metalist Stadium». Колишні легіонери «Металіста», скажімо, полюбляли фотографуватись групами: аргентинці, бразильці. Сенегальцю Папі Гуйе частенько доводилось самому ставати фоном для селфі, бо інших африканців у команди не було...

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 3

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 4

Портрет Тараса Шевченка

З того часу як художники прикрасили багатоповерхівку на бульварі Слінька величезним зображенням «Кобзаря», мешканцям району Нові будинки стало жити легше й веселіше. Адже 15-поверховий Шевченко - чудовий антураж для селфі хоч одній людині, хоч футбольній команді, хоч усій міськраді.
Радимо усім бажаючим якнайскоріше зробити фотографію на фоні портрета, бо ніхто не знає напевне, коли мешканцям «полотна» закортить утеплити стіни своїх квартир. А це робиться ззовні.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 5

Герої Ільфа і Петрова

Бронзові фігурки Остапа Бендера, «Кіси» Вороб`янінова та Елочки-людоїдки «живуть» на вулиці Петровського і нещадно експлуатуються людьми з мегапікселями у кишені. Особливо студентами автодорожнього університету, які щодня ходять мимо на заняття. Єдина незручність - з Елочкою: сидячи на стільці, буде складно «спіймати» у кадр гордо задерту голову з бронзи.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 6

Площа Свободи

Найбільший майдан країни зручно розташований з точки зору транспорту (у центрі) і неоднозначний з точки зору наповнення, особливо після зникнення пам'ятника Леніну. Найчастіше люди знімаються на фоні будівлі Держпрому та «черевиків Ілліча», а якщо влаштовують якийсь концерт під відкритим небом - то й з цими виконавцями. Деякі харків'яни залазять на дахи навколишніх висоток і роблять селфі звідти.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 7

Дельфінарій

Цей розважальний заклад, звісно, недешевий для відвідувачів, але в наших силах витиснути з цього максимум. Доки діти, кохані чи батьки з відкритими ротами спостерігають за виставою дельфінів і морських котиків, можна увімкнути телефон і влаштувати селфі на фоні блакитного басейну. Потім можна буде обдурити знайомих у соцмережах, представивши фото як зроблене на Мальдівах чи Канарських островах. Головне - вимкнути локалізацію.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 8

«Ейфелева» вежа

Щоб зробити селфі на фоні «Ейфелевої» вежі, харків'янам не обов'язково хапати закордонний паспорт і летіти в Париж. Достатньо опинитись поряд із місцевою «дуркою», де на території торгово-розважального комплексу стоїть 35-метрова копія величної споруди.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 9

Харківський зоопарк

Міський звіринець зручний тим, що в ньому зібрані більшість тварин, з якими навряд чи сфотографуєшся окремо. Якщо ви, звісно, не співробітник телеканалу «Animal Planet». Тож селфі на фоні білого ведмедя, розового фламінго чи сірого вовка - саме те, що треба. Особливо спритні можуть встигнути заселфітись зі снігурами, яких, за свідченнями деяких «дружніх» телеканалів, прибивають цвяхами «на 200» до танків.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 10

Мер

Подібна «опція» доступна лише VIP`ам, але ви маєте про це знати. Є люди, які мріють сфотографуватися з Геннадієм Кернесом як з людиною, яка лишила довжелезний і неоднозначний слід в історії міста. Селфі з Адольфовичем і його дружиною влаштувала російська світська левиця Ксюша Собчак, коли прилітала до мера на інтерв'ю.

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 11

Однак найкращим топосом для селфі, безперечно, є ми самі. Тому беремо гаджет і фантазуймо! І творчих усім успіхів...

Топ-10 найкращих місць для селфі у Харкові - фото 12

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook