ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тисячі містян влаштували "генеральне прибирання"

В місті пройшло "генеральне прибирання"
Depo.
27 квітня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Зокрема, в Київському районі в суботнику взяли участь понад 6 тис. чоловік. Вони привели до ладу вулиці Паризької Комуни, Академіка Проскури, Чкалова, Чебишева, Шевченка, Академіка Павлова, Барабашова, пр. Жуковського. Також прибирали територію гребного каналу, у парку "Комсомольський", на спуску Весніна і в Манжосовому яру. Всього було очищено 62,4 га території, вивезено понад 100 куб. м сміття, у роботах задіяли 44 одиниці спецтехніки.

В Орджонікідзевському районі в суботнику взяли участь 2 тис. 245 чоловік. Лад був наведений у парку "Зелений гай", скверах БК "ХТЗ" та по вул. Пожарського, територію братської могили по вул. Старочугуївській, бульвар Івана Каркача, вул. Луї Пастера. Всього було очищено 110 га території, в тому числі 40 га парків і скверів, зібрано і вивезено 320 куб. м сміття, гілок і листя, пофарбовано 48 лавок, 52 урни, встановлені чотири дитячі майданчики, висаджено 240 кущів та 1 тис. квітів. У роботах використали 42 одиниці техніки.

У Фрунзенському районі на прибирання вийшли понад 2,5 тис. чоловік. Об'єктами благоустрою стали парк "Зустріч", бульвар Богдана Хмельницького, проспекти Московський, Маршала Жукова, бульвар Юр'єва, вул. Харківських Дивізій, прибудинкові території по Салтівському шосе, Стадіонному проїзду, а також безгоспні території. У прибиранні задіяли 27 одиниць техніки. Всього в районі вивезли понад 140 куб. м сміття й впорядкували понад 52 га території.
Крім того, в Харкові суботники пройшли і в дитячих садках. Зокрема, в Дзержинському районі понад 100 студентів наводили лад у дитячому садку №158. Студенти побілили і обкопали дерева, пофарбували лавки, побілили бордюри, помили вікна, прибрали територію ігрових майданчиків.