Тарута підтвердив, що Штепа під час захоплення Слов'янська погоджувала дії з ним, - адвокат

У Харкові відбувся допит екс-голови Донецької ОДА Сергія Тарути у справі колишнього мера Слов'янська Нелі Штепи
Depo.
31 серпня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua

Як повідомив кореспондентові Depo.Харків адвокат Штепи Дмитро Марченко, допит відбувся в режимі відеоконференції вчора, 30 серпня.

"Тарута підтвердив всі слова, які до цього говорила Неля Ігорівна: що з ним погоджували всі її зустрічі із загарбниками, що з ними погоджувалися всі її виступи на "Лайфньюз", що його ставили до відома, що висувалася така вимога (виступу – ред.), щоб звільнити заручників. Те ж саме з виступом (Штепи – ред.) 9 травня", - сказав Марченко.

Він підкреслив, що свідок Тарута підтвердив слова обвинуваченої Штепи. "Ми вважаємо, що повністю все, що ми до цього говорили, все підтверджене свідченнями свідка", - сказав адвокат.

Адвокат наголосив, що у захисту ще залишається близько 30 свідків. Крім того не вивченими залишаються два томи письмових доказів та відеодокази.

Наступне засідання у справі Штепи призначене на 13 вересня на 14:00.

Довідка Depo.Харків. Штепу обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків