UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Тарифний скандал у Харкові: Засідання суду не відбулося

Суд переніс розгляд позову, яким активісти оскаржили підвищення тарифів на проїзд у харківських тролейбусах та трамваях   

Сьогодні, 15 березня, у Окружному адміністративному суді мало відбутися підготовче засідання у справі, передає Depo.Харків з посиланням на UA:Харків.

Сьогоднішнє засідання відтермінували, бо суддя Олена Шляхова перебуває на лікарняному. Її секретарка повідомила, що дату слухання визначать пізніше.

Як повідомляв Depo.Харківпроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Суд ухвали призупинити підвищення тарифу, однак міська влада проігнорувала цю ухвалу.

Антимонопольний комітет України завершив перевірку економічного обґрунтування встановлення нового тарифу на послуги з перевезення пасажирів метрополітеном у Харкові. Під час перевірки встановлено, що до калькуляції включені витрати, не пов’язані з наданням послуг з перевезення пасажирів, та суперечать Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену), затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook