Тарифні гойдалки: У Харкові може подорожчати вода

У Харкові проведуть відкрите обговорення щодо підвищення вартості тарифів на послуги холодного водопостачання і водовідведення

Тарифні гойдалки: У Харкові може подорож…

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі".

Активісти нагадали, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні 28 грудня 2017 року підвищила тарифи на холодне водопостачання та водовідведення на 2018 рік у трьох областях України.

Так, "Харківводоканалу" було затверджене підвищення тарифів на послугу холодного водопостачання до 10,92 грн за 1 куб. м з ПДВ (тариф планується збільшити на 18%) та на послугу водовідведення – до 5,66 грн за 1 куб. м з ПДВ (тариф планується збільшити на 9,5%).

Як повідомляє прес-служба КП "Харківводоканал", відкрите обговорення проектів постанови НКРЕКП рік відбудеться 13 лютого о 9:00 в приміщенні комунального підприємства на проспекті Ювілейному, 28А.

Як повідомляв Depo.Харків, в Харкові з 30 липня 2017 збільшилися тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення. Прокуратура оскаржила постанову про підвищення тарифів.

З 29 листопада 2017 року набрала чинності постанова НКРЕКП, яка зменшила тарифи на водопостачання та водовідведення - за водопостачання замість 9,32 грн/куб. м встановлено тариф у 9,24 грн/куб. м (тариф зменшився на 0,9%), за водовідведення 5,16 грн/куб. м замість 5,22 грн/куб. м (тариф зменшився на 1,16%).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook