Світоліна у тригодинному поєдинку перемогла Боузкову та здобула титул WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла турнір WTA International в мексиканському Монтерреї, обігравши у фіналі чешку Марію Боузкову – 7:5, 4:6, 6:4

Світоліна у тригодинному поєдинку перемо…

Про це повідомляє "Кореспондент", передає Depo.Харків.

Уже перший розіграш в 11 хвилин показав, що поєдинок не буде легким. У підсумку зустріч тривала понад 3 години. Боузкова виграла той перший гейм на подачі Світоліної і повела 2:0, але Еліна швидко повернула рівновагу, зрівняла рахунок і далі суперниці брали свої подачі. За рахунку 6:5 Світоліна обвідним ударом заробила сет-бол і з першої ж спроби його реалізувала.

У другому сеті, у якому суперниці впевнено брали свої подачі, все вирішив сьомий гейм, у якому Боузкова зробила брейк. Світоліна не зуміла повернути брейк і програла сет.

На старті вирішальної партії чешка виграла завзятий гейм на подачі Світоліної, але далі чотири гейми на свій рахунок записала українська тенісистка. Світоліна не змогла подати на перемогу з рахунком 5:3, після чого реалізувала свій перший матчбол уже на подачі суперниці.

Для Еліни Світоліної це 14-й титул WTA у кар'єрі і перший після її перемоги на Підсумковому чемпіонаті в сезоні-2018. У минулому році Світоліна провела тільки один фінал у Турі (на WTA Finals програла Ешлі Барті).