Світлична виграла вибори на посаду віце-президента Палати регіонів РЄ, - джерело

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична виграла вибори на посаду віце-президента Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних палат Ради Європи
Depo.
20 жовтня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомило поінформоване джерело в Харківській ОДА.

За відомостями співрозмовника агентства, вибори пройшли цього тижня в Стразбурзі.

За Світличну проголосували 63 особи, за представницю Росії Орлову – 44 особи. Крім того, Світлична ввійшла до складу Бюро Конгресу Ради Європи.

У прес-службі Харківської ОДА підтвердили цю інформацію. За відомостями ОДА, Світлична також увійшла до складу Бюро Конгресу, в якому представлені члени Палати місцевих влад і Палати регіонів. Бюро відповідає за організацію пленарних сесій та координацію роботи палат і комітетів Конгресу, а також - за організацію моніторингових місій зі спостереження за виборами, бюджетом та іншими питаннями, які виникають в проміжках між пленарними засіданнями.

Виступаючи на сесії Конгресу, Світлична подякувала колегам за надану довіру.

"Робота в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи для мене - велика відповідальність і важлива місія. Я переконана, що розвиток міжрегіонального співробітництва з європейськими країнами - це обов'язковий крок на шляху європейської інтеграції України. Докладу всіх зусиль для того, щоб реалізувати покладені на мене завдання", - зазначила керівник Харківської області.

Як повідомляв Depo.Харків, Світлична увійшла до складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи. Новий склад делегації на 2016-2020 роки затвердив Указом №358/2016 Президент України Петро Порошенко. У даний момент керівник ХОДА бере участь у 31-й сесії Конгресу в Страсбурзі, що присвячена питанням етики та прозорості роботи влади на місцевому та регіональному рівнях, проблемам децентралізації, дотримання прав людини та гендерної рівності.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків