Світлична доручила забезпечити законність у ситуації навколо намету Євромайдану

Харківська обладміністрація завжди підтримувала та підтримуватиме волонтерський рух і захисників України

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі ОДА із посиланням на голову обладміністрації Юлію Світличну.

"Харківська облдержадміністрація завжди підтримувала, підтримує та підтримуватиме волонтерський рух, армію та всіх захисників України, - сказала Світлична. – Впевнені, що створення штучних ситуацій, які призводять до напруги в суспільстві, не впливає позитивно на розвиток регіону та є не на часі. Конфліктні питання мають вирішуватися в процесі суспільної дискусії та діалогу. І, звичайно, всі процедури мають відбуватися в рамках діючого законодавства".

Голова ОДА також доручила керівництву правоохоронних органів регіону забезпечити дотримання законності в ситуації, що виникла навколо роботи волонтерського намету у Харкові.

Як повідомляв Depo.Харків,  15 травня погоджувальна комісія Харківської міськради прийняла рішення - запропонувати перенести проведення масового заходу з використанням намету з площі Свободи на площу Захисників України. У разі відмови доручити Юридичному департаменту Харківської міської ради у встановлений термін забезпечити підготовку і подачу матеріалу до Харківського окружного адміністративного суду.

Волонтерський пункт харківського Євромайдану залишатиметься на площі Свободи у центрі міста, заявили активісти. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook