Суспільство прагне увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, - голова ХОДА Світлична

Зміни в нашому житті та в житті країни починаються з нас самих
Depo.
21 листопада 2016 11:41
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків на цьому наголосила голова Харківської ОДА Юлія Світлична, вітаючи громадян із нагоди Дня гідності та свободи.

"Події, що почалися в нашій країні в цей день три роки тому, змінили не тільки Україну, але й кожного з нас. І слово "гідність" у назві цього молодого державного свята надзвичайно точно відображає сутність змін, що відбулися. Три роки тому ми довели в першу чергу самим собі, що наше почуття власної гідності є вищим за будь-які перешкоди. Ми зрозуміли, що зміни в нашому житті та в житті країни починаються з нас самих. Що чекати чарівників не варто – варто працювати самим, змінювати себе та світ навколо себе, йти вперед, вірити у свою мрію та досягати визначених цілей", - зазначила Світлична.

Вона звернула увагу, що в Харкові цього року була увічнена пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані у 2014 році.

"І це головний здобуток, який отримав кожен із нас завдяки людям, які першими вийшли на Майдан три роки тому. І це відчуття гідності, свободи, сили духу завжди буде з нами. Переконана, що увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні є надзвичайно важливим для кожного з нас та суспільства в цілому. Адже ці Герої й зараз надають нам сил, віри та завжди нагадують про велику відповідальність, яка покладена на кожного з нас. Тому появу в Харкові в цьому році вулиць Євгена Котляра, Юрія Паращука, Владислава Зубенка та майдану Героїв Небесної Сотні вважаю не тільки даниною пам’яті Героїв Революції Гідності, але й важливим кроком у розвитку нашої самосвідомості. Вони завжди слугуватимуть прикладом для всіх нас", - підсумувала Світлична.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків